Задля залучення туристів. Дубай на рік призупинив дію податку 30% на алкоголь і скасував плату за ліцензію

2 січня, 18:30
Місцева влада очікує, що цей крок ще більше підвищить привабливість Дубая для туристів та іноземців (Фото:Sophie_James/Depositphotos)

Місцева влада очікує, що цей крок ще більше підвищить привабливість Дубая для туристів та іноземців (Фото:Sophie_James/Depositphotos)

З 1 січня Дубай на рік призупинив дію податку 30% на алкоголь і скасував плату за ліцензію, яка раніше була необхідна для купівлі алкоголю в торгових і туристичних центрах.

Як повідомляє Reuters, місцева влада очікує, що цей крок ще більше підвищить привабливість Дубая для туристів та іноземців, яких приваблює більш ліберальний спосіб життя порівняно з іншими містами Перської затоки.

Відео дня

Компанія ММІ, один з основних постачальників алкоголю в Дубаї, повідомила, що це рішення спростить купівлю алкоголю та сприятиме зниженню цін. Інший ритейлер, African+Eastern, підтвердив, що податок більше не застосовується, але ціни, як і раніше, оподатковуватимуться на додану вартість у розмірі 5%.

Немусульманські жителі Дубая мають бути не молодші 21 року, щоб вживати, перевозити чи зберігати алкоголь удома і мати алкогольну ліцензію — пластикову картку, яку видає поліція.

Туризм є ключовою опорою економіки Дубая, і в першій половині 2022 року кількість туристів зросла більш ніж на 180% порівняно з відповідним періодом 2021 року.

Редактор: Марія Ївженко
Показати ще новини
Радіо NV
X