ДТЕК втратив половину видобутку антрациту, наростив імпорт вугілля в 11 разів

13 лютого 2018, 15:46

Підприємства енергохолдингу ДТЕК Ріната Ахметова в 2017 році знизили видобуток рядового вугілля на 11%, до 27,7 млн ​​тонн. Головною причиною зниження стало падіння в половину видобутку антрациту - на 52,5% до 4,79 млн тонн після того, як холдинг втратив контроль над своїми шахтами на непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей.

Про це свідчить інформація в біржовому повідомленні ДТЕК, передає Інтерфакс-Україна.

Компанія також повідомляє, що зменшила експорт вугілля на 43,9% - до 0,75 млн т. При цьому була змушена наростити його імпорт в 11,6 разів - до 2,57 млн ​​т.

Відео дня

Відпуск електроенергії компаніями холдингу скоротився на 7,4% - до 37,1 млрд кВт-год, тоді як її передача знизилася на 5,8% - до 43,16 млрд кВт-год. У той же час минулого року ДТЕК збільшив експорт електроенергії на 25,5% - до 5 млрд кВт-год.


ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи Систем Кепітал Менеджмент (СКМ, Донецьк) Ріната Ахметова. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X