ДТЕК вирішив використовувати дрони і вертольоти для обстеження електромереж

13 липня 2018, 15:07
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

ДТЕК Київські електромережі (наступник електричної частини бізнесу Київенерго) провела перше обстеження лінії електропередач з використанням безпілотника, обладнаного відеокамерами високої роздільної здатності та тепловізором.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Днем раніше стартував також пілотний проект на базі ДТЕК Дніпровські електромережі - там компанія використовує вертоліт, обладнаний відеокамерами високої роздільної здатності та тепловізором для дослідження семи ЛЕП сумарною довжиною понад 200 км.

Відео дня

В обох випадках метою обстеження є виявлення пошкоджень на проводах, контактних елементах і будівельних конструкціях для запобігання аваріям.

Раніше обстеження проводилося обхідниками з землі або з підйомом на елементи ЛЕП, що вимагає їх відключення.

"Повітряна зйомка - найбільш сучасний метод діагностики електромереж у всьому світі, оскільки дозволяє охопити весь мережевий комплекс мегаполісу, виявити його слабкі місця. Отримана після повітряної зйомки інформація може бути використана для визначення пріоритетів майбутніх капітальних ремонтів і інвестиційних програм", - зазначив керівник проектів технічного розвитку ДТЕК Мережі Олексій Калайда.

В ході реалізації пілотних проектів ДТЕК визначитися з найбільш оптимальними технологіями.


ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи Систем Кепітал Менеджмент (СКМ) Ріната Ахметова. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.


Нагадаємо, що раніше СКМ перетворив енергопостачальні компанії ДТЕК Дніпрообленерго і ДТЕК Донецькобленерго з публічних акціонерних товариств в акціонерні товариства і змінив їх назви на ДТЕК Дніпровські електромережі і ДТЕК Донецькі електромережі відповідно.

Енергохолдинг ДТЕК заснував компанію ДТЕК Мережі (DTEK Grids) для розвитку бізнесів з розподілу та постачання електричної енергії.

ДТЕК Мережі координуватиме роботу компаній ДТЕК Київські електричні мережі, ДТЕК Дніпрообленерго, ДТЕК Донецькобленерго і ДТЕК Високовольтні мережі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X