ДТЕК вирішив відмовитися від антрацитового вугілля

27 квітня 2017, 19:04
Енергохолдинг ДТЕК планує відмовитися від споживання дефіцитного антрациту і перевести свої ТЕС на вугілля марки Г (газове вугілля)

Про це в інтерв'ю ЕП повідомив гендиректор ДТЕК Максим Тимченко.

Він зазначив, що під час останньої зустрічі з власником ДТЕК Рінатом Ахметовим обговорювалося питання збільшення видобутку газового вугілля.

Відео дня

"Останній контакт був вчора (20 квітня) за результатами поїздки в Добропіллявугілля. Я був там два дні. Ми тепер перебудовуємо всю ідеологію бізнесу на збільшення видобутку марки Г, щоб замінити антрацити, втрачені на Донбасі", - сказав Тимченко.

"Відповідно, я ділився враженнями про те, яка ситуація в Добропіллі, як ми можемо збільшити видобуток, скільки потрібно інвестувати і так далі. В ситуації глибокого дефіциту вугілля потрібно приймати реальні дії, приймати швидкі рішення, щоб підготуватися до зими", - заявив Тимченко.

За його словами, ціна цього питання тільки по Добропіллю в цьому році – більше 1 млрд гривень.

"ДТЕК переходить на марку Г. У нас на наступному тижні починається проект з переведення двох блоків 150 МВт на Придніпровській ТЕС. Це вже готовий проект і до опалювального сезону ми переведемо два цих блоку", - заявив гендиректор компанії.

"До наступного опалювального сезону ми переведемо всю Придніпровську станцію на марку Г. Криворізьку ТЕС зараз вважають — я думаю, вже цього літа ми приймемо рішення про те, скільки це буде коштувати. Директор станції пропонує перевести половину станції на марку Г, а половину залишити на антрациті", - підсумував Тимченко.

Нагадаємо, ДТЕК повністю втратив контроль над 11 підприємствами Донбасу.

ДТЕК заявив, що має намір добиватися відновлення контролю над захопленими у нього представниками самопроголошених "ДНР" і "ЛНР", в тому числі в міжнародному правовому полі.

Показати ще новини
Радіо НВ
X