ДТЕК створив трьох нових постачальників електроенергії в Україні

20 червня 2018, 10:58

Енергохолдинг ДТЕК створив 3 компанії для постачання електроенергії - Київські енергетичні послуги, Дніпровські енергетичні послуги і Донецькі енергетичні послуги.

Про це повідомила прес-служба холдингу, передають Українські Новини.

"Компанії-постачальники універсальних послуг створені в рамках підготовки ДТЕК до роботи в умовах нового конкурентного ринку електроенергії, що відповідає європейським стандартам. Свою фактичну діяльність нові компанії почнуть в четвертому кварталі 2018 року", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Дані компанії отримали ліцензії на постачання електроенергії 14 червня на відкритому засіданні Нацкомісії з регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ).

ДТЕК нагадує, що почав підготовку до анбандлінгу, виділивши свої дистрибуційні активи в спеціальний холдинг - ДТЕК Мережі.

Відзначається, що до кінця року Київські енергетичні послуги, Дніпровські енергетичні послуги і Донецькі енергетичні послуги зосередяться виключно на розподілі електроенергії. Їм буде передана функція з постачання електроенергії споживачам.


ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи Систем Кепітал Менеджмент (СКМ) Ріната Ахметова. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.


Нагадаємо, що раніше СКМ перетворив енергопостачальні компанії ДТЕК Дніпрообленерго і ДТЕК Донецькобленерго з публічних акціонерних товариств в акціонерні товариства і змінив їх назви на ДТЕК Дніпровські електромережі і ДТЕК Донецькі електромережі відповідно.

Енергохолдинг ДТЕК заснував компанію ДТЕК Мережі (DTEK Grids) для розвитку бізнесів з розподілу та постачання електричної енергії.

ДТЕК Мережі координуватиме роботу компаній ДТЕК Київські електричні мережі, ДТЕК Дніпрообленерго, ДТЕК Донецькобленерго і ДТЕК Високовольтні мережі.

Показати ще новини
Радіо NV
X