ДТЕК позичив 7,1 млн євро на будівництво сонячної електростанції

12 липня 2017, 14:56
Державний Укргазбанк і підрозділ енергохолдингу ДТЕК - Тріфановка Енержі - підписали кредитний договір на € 7,1 млн для будівництва сонячної електростанції у Херсонській області

Про це повідомила прес-служба холдингу, передає Інтерфакс-Україна.

"Будівництво Трифанівскої СЕС потужністю 10 МВт буде завершено у 2017 році. Відпуск електроенергії складе 11-12 млн кВт-год на рік. Після запуску станція зможе забезпечити електроенергією більше третини Великоолександрівського району Херсонської області. Трифановська СЕС - пілотний проект ДТЕК ВДЕ в сонячній енергетиці, результати якого стануть базою для формування стратегії компанії в цьому сегменті ВДЕ ", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Нагадаємо, що ДТЕК розглядає можливість будівництва до 1 ГВт потужностей "зеленої" генерації в перспективі найближчих п'яти років.

Раніше Укргазбанк видав еко-кредит в розмірі €530 тис. на будівництво нової сонячної електростанції (СЕС) в Дніпропетровській області.

Також повідомлялося, що державне підприємство Енергоринок привернуло у Державного Ощадного банку кредитну лінію на 1 млрд гривень на рік.

Нагадаємо, що компанія TIU Канада починає будівництво сонячної електростанції потужністю 10 МВт на території Нікопольського заводу феросплавів.

Також раніше Норвезька компанія Scatec Solar запропонувала будівництво двох сонячних електростанцій потужністю 60 МВт в Україні.

Крім того, одна з індійських компаній має намір інвестувати $500 млн у будівництво сонячної електростанції в Україні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X