ДТЕК повністю втратив контроль над 11 підприємствами Донбасу – документ

15 березня 2017, 15:27
Енергохолдинг ДТЕК заявляє про втрату управління підприємствами, розташованими на тимчасово неконтрольованої території Донецької та Луганської області

Про це повідомила прес-служба енергохолдингу.

"Директори підприємств компанії ДТЕК: ПАТ ДТЕК Шахта Комсомолець Донбасу, ТОВ Моспинське НВП, ПАТ ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля, ТОВ ДТЕК Східенерго (ВП Зуївська ТЕС), ПАТ ДТЕК Донецькобленерго, ТОВ Техремпоставка, ТОВ ДТЕК Свердловантрацит, ТОВ ДТЕК Ровенькиантрацит, ТОВ Електроналадка, ТОВ ДТЕК Високовольтні мережі і ТОВ ДТЕК Сервіс, що розташовані на тимчасово неконтрольованої території Донецької і Луганської області отримали повідомлення про необхідність перереєстрації в так званих "ДНР" і "ЛНР" і початку інвентаризації майна", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Відзначається, що з цього моменту ДТЕК не контролює роботу цих підприємств. Компанія вважає неприйнятною вимогу про перереєстрацію підприємств.

"Ніякі форми тиску не змусять ДТЕК змінити юрисдикцію своїх активів", - відзначили у ДТЕК.

За фактом втрати контролю над підприємствами, компанія звернулася в правоохоронні органи України, ДФС, податкові органи та державні фонди. Для захисту інтересів в українському і міжнародному правовому полі ДТЕК залучив юридичні компанії.

Показати ще новини
Радіо NV
X