ДТЕК виходить на роздрібний ринок продажу газу

4 серпня 2020, 19:25

Енергобренд ДТЕК виходить на роздрібний ринок продажу газу. YASNO буде пропонувати паливо бізнесу і населенню.

Постачальник електроенергії і енергоефективних рішень YASNO (ДТЕК) буде поставляти природний газ населенню і юридичним клієнтам. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Відео дня

У повідомленні наголошується, що компанія вже отримала пакет ліцензій на постачання природного газу і веде переговори про укладення перших газових контрактів з юридичними клієнтами. Також YASNO готується постачати природний газ і населенню.

За словами директора з продажу та обслуговування клієнтів YASNO Євгена бушмени, бізнес-клієнти можуть ознайомитися з основними умовами договору на поставку газу на сайті компанії і в центральних енергоофісах в Києві, Дніпрі або Маріуполі.

«Отримати індивідуальну консультацію з питань газо- та електропостачання бізнес-клієнти можуть дистанційно у своїх персональних менеджерів», - додав Бушма.

Незабаром вибрати YASNO своїм газовим постачальником також зможуть жителі Києва, Дніпропетровської, Донецької областей та інших регіонів.

Нагадаємо, що з 1 серпня в Україні запрацював ринок газу для населення . Після запуску ринку споживачі зможуть легко змінювати постачальників, а постачальники - самостійно встановлювати націнку і відмовлятися від клієнтів з боргами.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X