ДТЕК оголосив про примусовий викуп акцій Західенерго

27 листопада 2017, 21:17
Компанія ДТЕК Пауер Трейд виставила публічну вимогу до міноритарних акціонерів компанії ДТЕК Західенерго про обов'язковий викуп акцій

Про це йдеться в повідомленні ДТЕК Західенерго, передає Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням компанії в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР), ціна викупу становить 130,5 грн за одну акцію. Це найвища ціна, по якій купували акції цієї енергокомпанії ДТЕК і Група СКМ за попередні 12 місяців.

Відео дня

"Структурам СКМ належить 97,4%, або 12,5 млн акцій ДТЕК Західенерго. Загальна кількість що знаходяться в обігу акцій компанії - 12,8 млн. З урахуванням заявлених вище параметрів, на викуп акцій мажоритарному акціонерові необхідно буде направити близько 43,8 млн грн", - йдеться в повідомленні.

Як наголошується в повідомленні, Національний депозитарій України після отримання від емітента копії вимоги про викуп акцій встановлює обмеження на здійснення операцій з ними в системі депозитарного обліку. ДТЕК Пауер Трейд дається 90 днів на переклад грошей на рахунок ескроу в банку ПУМБ, з якого міноритарні акціонери протягом мінімум трьох років можуть зняти кошти за свої акції. Витрати за транзакції несе мажоритарний акціонер.

Нагадаємо, в серпні ФДМ продав 25% акцій енергогенеруючої компанії ДТЕК Дніпроенерго (Запоріжжя), 25% акцій енергопостачальної компанії ДТЕК Дніпрообленерго (Дніпро), 25% акцій енергопостачальної компанії ДТЕК Донецькобленерго, 25% акцій енергогенеруючої компанії ДТЕК Західенерго і 25% акцій енергокомпанії Київенерго компанії Ornex, яка входить в групу System Capital Management (SCM) за 3,05 млрд гривень. управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.


ДТЕК Енерго - операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерації і дистрибуції електроенергії в структурі холдингу ДТЕК.

ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи Систем Кепітал Менеджмент (СКМ) Ріната Ахметова. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

Показати ще новини
Радіо НВ
X