ДТЕК Київські електромережі оштрафували майже на 2 млн грн. У компанії кажуть — не через будинок Ахметова.

15 квітня 2021, 20:11

Регулятор оштрафував ДТЕК Київські електромережі на 1,7 млн грн через низку порушень. У компанії говорять, що усунули скарги клієнтів до початку перевірки.

Регулятор оштрафував ПрАТ ДТЕК Київські електромережі на 1,7 млн грн за порушення вимог законодавства в сфері енергетики.

Про це повідомляється на сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг.

Відео дня

Зокрема, штраф був накладений через несвоєчасне приєднання споживачів, несвоєчасні виплати компенсацій за надання неякісних послуг, а також введення в експлуатацію з порушенням законодавства об'єктів на 311,3 млн грн.

Крім того, регулятор назвав несанкціонованим приєднання до мереж об'єкта в селі Плюти Київської області.

«Формально, за документами, це санаторій, а фізично - це житло Ріната Леонідовича (Ахметова - ред.) », - сказала в ході засідання член НКРЕКП Ольга Бабій.

За словами Бабій, цей об'єкт знаходиться за межами території здійснення ліцензійної діяльності ДТЕК Київські електромережі. НКРЕКП зобов'язала ДТЕК Київські електромережі надати до 20 травня цього року оновлені відомості про місця та засобах здійснення господарської діяльності.

У свою чергу в ДТЕК підкреслюють, що штраф в 1,7 млн грн пов'язаний з порушеннями в сфері господарської та операційної діяльності, а не з приєднанням об'єкта будівництва в селі Плюти.

У компанії заявили, що в 2018 році замовник звернувся до ДТЕК Київські електромережі для приєднання свого об'єкта в с. Плюти і оплатив повну вартість потужності приєднання і побудови електроліній до його об'єкту.

У ДТЕК Київські електромережі заявили, що надали регулятору повний перелік документів, що підтверджують цю оплату.

Об'єкт в селі Плюти було приєднано до мереж ДТЕК Київські електромережі 30 листопада минулого року. У компанії підкреслюють, що приєднання було законним.

З штрафом в ДТЕК Київські електромережі не згодні і заявляють, що всі скарги клієнтів були усунені до початку перевірки.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X