ДТЕК Енерго викупить із дисконтом євробонди на суму до $50 млн

28 листопада 2022, 16:38
ДТЕК Енерго викупить євробонди з погашенням у 2027 році (Фото:ДТЕК)

ДТЕК Енерго викупить євробонди з погашенням у 2027 році (Фото:ДТЕК)

ДТЕК Енерго викупить євробонди з погашенням у 2027 році на суму до $50 млн.

Енергохолдинг ДТЕК Енерго викупить євробонди з погашенням у 2027 році та купонною ставкою 7/7,5% на загальну суму $50 млн за ціною до 27% від номіналу.

Про це йдеться у біржовому повідомленні компанії, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Згідно з повідомленням компанії, викуп євробондів за таким дисконтом дозволить знизити боргове навантаження на компанію та направити більше коштів, зекономлених від обслуговування міжнародного боргу, на поточну діяльність.

Йдеться про відновлення пошкодженого обстрілами обладнання, ремонт енергоблоків ТЕС, надійніше проходження осінньо-зимового періоду, інвестиції у вітчизняний вуглевидобуток, уточнила компанія в повідомленні.

У ДТЕК Енерго наголосили, що насамперед роблять все можливе для того, щоб надавати послуги із забезпечення електроенергії та тепла в країні, а також зберігати підприємства та вчасно виплачувати заробітну плату працівникам.

Водночас у компанії вказали, що важливо виконувати зобов'язання перед інвесторами: згідно з умовами боргової документації необхідно щорічно спрямовувати понад $100 млн на обслуговування євробондів.

Раніше повідомлялося, що ДТЕК для підтримки енергосистеми України готова відновити роботу Трифонівської сонячної електростанції, розташованої у звільненій від російських окупантів частині Херсонської області.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X