ДТЕК Енерго домовилася з кредиторами про реструктуризацію боргу

9 лютого 2021, 14:08

Компанія ДТЕК Енерго погодила з комітетами кредиторів реструктуризацію боргу в євробонди ДТЕК Нафтогаз з погашенням в 2026 році на суму $425 млн і в нові євробонди ДТЕК Енерго з погашенням в 2027 році.

Про це йдеться в повідомленні компанії на Лондонській фондовій біржі.

ДТЕК Енерго погодила основні умови реструктуризації практично всієї своєї заборгованості з комітетом власників її 10,75% -них облігацій з погашенням в 2024 році і комітетом банківських кредиторів групи.

Відео дня

Частина боргу буде конвертована в єврооблігації ДТЕК Нафтогаз на $425 млн і ставкою 6,75% річних з погашенням 31 грудня 2026 року.

Решта заборгованості буде конвертована в нові єврооблігації ДТЕК Енерго з погашенням 31 грудня 2027 року і ставкою 5% в 2021 році і 7% в наступні роки або частково залишиться в рамках кредитних ліній на аналогічних умовах.

Амортизація єврооблігацій ДТЕК Нафтогаз передбачена в розмірі $50 млн на рік з 31 грудня 2023 року з опцією її збільшення на додаткові $50 млн щорічно. Для єврооблігацій ДТЕК Енерго амортизація передбачається по $20 млн на рік двома піврічними траншами, починаючи з червня 2022 року.

ДТЕК Енерго - операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерацію електроенергії в структурі холдингу ДТЕК олігарха Ріната Ахметова.

У березні минулого року ДТЕК Енерго оголосила, що припиняє виплати за єврооблігаціями і банківським боргом. У компанії додали, що розробляють пропозицію щодо реструктуризації боргу.

Після цього міжнародне агентство Fitch Ratings знизило довгостроковий рейтинг дефолту ДТЕК Енерго з рівня С до рівня RD (обмежений дефолт).

Показати ще новини
Радіо NV
X