Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

ДТЕК Ахметова вимагає від міноритаріїв Донецькобленерго продати решту акцій

20 листопада 2017, 18:49
142
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

ДТЕК виставив публічне безвідкличне вимога на викуп акцій "ПЕК Донецькобленерго по 8,78 грн за акцію

Фото: ДТЕК

Компанія ДТЕК Пауер Трейд, що належить олігархові Ринату Ахметову, виставила публічну вимогу до міноритарних акціонерів ДТЕК Донецькобленерго про обов'язковий викуп акцій (squeeze-out)

Про це йдеться в повідомленні ДТЕК Донецькобленерго в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР), передає Інтерфакс-Україна.

Таким чином, енергохолдинг скористався нещодавно введеним в законодавство правом для власників домінуючого контрольного пакета акцій.


На сьогодні 96,5% ДТЕК Донецькобленерго належать ДТЕК і її материнської групи СКМ.


Ціна викупу визначена на рівні 8,78 грн за одну акцію - найвища ціна, за якою ДТЕК і група СКМ купували акції цієї енергокомпанії за попередні 12 місяців. Таким чином, ДТЕК'у необхідно буде направити на викуп акцій близько 20 млн грн.

Акції ДТЕК Донецькобленерго на Українській біржі на вечір 20 листопада котирувалися за курсом: купівля - 4 грн за акцію, продаж - 8,88 грн, ціна останньої угоди, укладеної 1 листопада, - 8 грн.

Нагадаємо, що раніше в серпні цього року Фонд держмайна України (ФДМУ) продав мажоритарному власникові 25% акцій ДТЕК Донецькобленерго, які до цього перебували у власності держави. Крім того, були продані ще кілька 25% пакетів акцій в інших компаніях, на викуп яких групі СКМ довелося витратити понад 3 млрд грн.

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися