ДТЕК Ахметова вимагає від міноритаріїв Донецькобленерго продати решту акцій

20 листопада 2017, 18:49
Компанія ДТЕК Пауер Трейд, що належить олігархові Ринату Ахметову, виставила публічну вимогу до міноритарних акціонерів ДТЕК Донецькобленерго про обов'язковий викуп акцій (squeeze-out)

Про це йдеться в повідомленні ДТЕК Донецькобленерго в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР), передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Таким чином, енергохолдинг скористався нещодавно введеним в законодавство правом для власників домінуючого контрольного пакета акцій.


На сьогодні 96,5% ДТЕК Донецькобленерго належать ДТЕК і її материнської групи СКМ.


Ціна викупу визначена на рівні 8,78 грн за одну акцію - найвища ціна, за якою ДТЕК і група СКМ купували акції цієї енергокомпанії за попередні 12 місяців. Таким чином, ДТЕК'у необхідно буде направити на викуп акцій близько 20 млн грн.

Акції ДТЕК Донецькобленерго на Українській біржі на вечір 20 листопада котирувалися за курсом: купівля - 4 грн за акцію, продаж - 8,88 грн, ціна останньої угоди, укладеної 1 листопада, - 8 грн.

Нагадаємо, що раніше в серпні цього року Фонд держмайна України (ФДМУ) продав мажоритарному власникові 25% акцій ДТЕК Донецькобленерго, які до цього перебували у власності держави. Крім того, були продані ще кілька 25% пакетів акцій в інших компаніях, на викуп яких групі СКМ довелося витратити понад 3 млрд грн.

Показати ще новини
Радіо NV
X