Заліг на дно. Друзі Джека Ма спростували версію про його втечу

12 січня 2021, 13:31

Друзі китайського мільярдера Джека Ма спростували чутки про те, що підприємець перебуває в небезпеці після скасування IPO стартапу Ant Group, не кажучи вже про втечу.

Друзі та колеги китайського мільярдера Джек Ма спростували версію про його втечу, які виникли через тривалу відсутність бізнесмена на публіці. Про це люди з оточення підприємця заявили в коментарі Financial Times.

Відео дня

«Він знаходиться в Китаї і не подорожує через COVID-19, а не з яких-небудь інших причин. Він заліг на дно», — зазначив один з друзів Джека Ма.

Інший друг, який регулярно спілкується з підприємцем, розповів що Ма чи не знаходиться в небезпеці і швидко відповідає на дзвінки та повідомлення.

«Обговорення з регулюючими органами все ще тривають, тому йому просто потрібно зберігати мовчання, поки вони не будуть вирішені», — додав співрозмовник видання.

Також друзі бізнесмена додали, що хоча Джек Ма тепер може і шкодувати про наслідки своєї різкої промови на адресу регуляторів і держбанків, він «мав на увазі те, що сказав» і продовжує вірити в місію свого фінтехстартапу Ant Group з перевтілення фінансових послуг в Китаї.

Нагадаємо, що засновник Alibaba Джек Ма не з’являвся на публіці більше двох місяців — з 24 жовтня. Тоді він звинуватив китайську банки і регулятори в «ломбардному мисленні».

Саме з цією заявою мільярдера багато пов’язує зрив китайською владою IPO його фінтехстартапу Ant Group. Очікувалося, що це розміщення стане найбільшим в світі. За даними видання Wall Street Journal, розміщення зірвав особисто голова КНР Сі Цзіньпін.

Bloomberg повідомляв, що після скасування цього IPO китайська влада попросила Джека Ма не залишати країну. Також мільярдер зник з журі власного конкурсу талантів для африканських підприємців. Його фото видалили зі списку суддів. Також Ма вирізали з проморолика.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X