Другий етап підвищення в дії: послуги Укрпошти подорожчали в середньому на 15%

1 січня 2019, 10:40

З 1 січня 2019 року відбувся другий етап підвищення тарифів Укрпошти.

Підвищення анонсували в прес-центрі поштового оператора та підтвердили на сайті за посиланням.

Таким чином, непріоритетний лист вагою до 50г (базова величина) змінився порівняно з першим етапом на 1 грн, а на посилки без оголошеної цінності, в рамках послуги Укрпошта Стандарт, масою до 10 кг в межах України на 2,4 грн (з ПДВ).

Відео дня

Тарифи на пересилання відправлень вагою більше 10 кг в рамках послуги Укрпошта Стандарт, зокрема, на пересилання відправлень вагою від 10 до 15 кг в межах області становитиме 45 грн (з ПДВ), в межах України – 51 грн (з ПДВ).

Тарифи на пересилання міжнародної кореспонденції та міжнародних посилок, а також тарифи на додаткові послуги при пересиланні відправлень Укрпошта Стандарт не змінюються.

Таким чином, відбулось підвищення тарифів на понад 14% для листів. На посилки без оголошеної цінності вартість зросла на 15% всередині області і на 11% - по Україні.

На першому етапі (з 10 вересня 2018 року) тариф на пересилання письмової кореспонденції змінився на 2 грн, а на посилки без оголошеної цінності масою до 10 кг в межах України – на 3,6 грн (з ПДВ).

Тарифи змінили відповідно до рішення Нацкомісії, що здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації.


Укрпошта є монополістом поштового зв'язку в Україні. Компанія входить у сферу управління Міністерства інфраструктури. Крім поштового напряму, компанія також розвиває фінансові послуги. Надає понад 50 видів інших послуг.

Компанія налічує понад 11 тисяч відділень по всій Україні. Безпосередня доставка по Укрпошті здійснюється до 14 млн поштових скриньок. Підприємство налічує 73 тисячі працівників, з яких 31 тисяча - листоноші, 12 тисяч - оператори поштового зв'язку та понад 2 тисячі - сортувальники.

Показати ще новини
Радіо NV
X