Dragon Capital купила новий комерційний об'єкт в Україні

19 липня 2018, 10:38

Компанія Dragon Capital Investments Limited, що входить до групи компаній Dragon Capital, закрила операцію з придбання торгово-офісного комплексу Sky Park у Вінниці площею 30 тис. кв. м.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Вартість угоди не розкривається.

ТЦ Sky Park розташований у центрі Вінниці. Комплекс складається з торгового центру площею 25 тис. кв. м., офісних приміщень площею 5 тис. кв. м. і паркінгу на 105 автомобілів. Якірними орендарями об'єкта є Silpo, Inditex Group, LC Waikiki, Citrus, Megasport.

Відео дня

"Вінниця – це потужний регіональний центр в Україні з майже 400-тисячним населенням і столиця регіону зі стрімко зростаючою економікою... Це наше третє придбання об’єктів нерухомості за межами Київського регіону з 2016 року, яке є нашою реакцією на дедалі зростаючу купівельнуспроможність населення у регіонах України", - зазначив генеральний директор Dragon Capital Томаш Фіала.

Кілька років ТЦ був об'єктом корпоративного конфлікту, а його власник потрапив в процедуру банкрутства, зазначає агентство Інтерфакс-Україна. Одним з його великих кредиторів був Банк Кіпру, придбаний Альфа Банком в Україні. Як стверджувало профільне видання Retailers, банк в на початку 2015 року одержав контроль над ТЦ.


Dragon Capital заснована в 2000 році і є однією з найбільших на інвестринку України. Працює в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Кінцевим бенефіціаром є громадянин Чехії, президент Європейської бізнес асоціації (ЄБА) Томаш Фіала.

Протягом останніх двох років компанія істотно наростила портфель комерційної нерухомості в Україні, зокрема, - ТРЦ Victoria Gardens у Львові (48,2 тис. кв. м), ТЦ Піраміда в Києві, логістичний комплекс класу А East Gate Logistic (Бориспіль), логістичний комплекс класу А West Gate Logistic (Стоянка), складський комплекс в Бучі, бізнес-центри Прайм і Євразія в Києві.


Нагадаємо, що минулого тижня Dragon Capital купила у австрійської Conwert Group перший бізнес-центр на сході України - Eco Tower в Запоріжжі.

Показати ще новини
Радіо NV
X