Dragon Capital зібралася купити бізнес-центр в Києві

19 січня 2018, 10:06

Компанія Dragon Capital Investments Limited звернулася до Антимонопольного комітету України за дозволом на купівлю Ірпінь-Будпроект-Плюс (Київ), що володіє бізнес-центром класу А в Печерському районі столиці.

Про це йдеться у повідомленні АМКУ, передає Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, Dragon Capital планує придбати частку в статутному капіталі підприємства, що забезпечує перевищення 50% голосів у органах управління.

Відео дня

Київрада в 2011 році продав Ірпінь-Будпроект-Плюс діляну 0,08 га по вулиці Велика Васильківська за 3,4 млн грн для будівництва офісного комплексу.

За інформацією на сайтах агентств нерухомості, цей бізнес-центр виставлявся недавно на продаж за ціною $27 млн. Згідно з оголошенням, офісний центр включає 9-поверховий будинок загальною площею 10,6 тис. кв. м і орендної - 7,9 тис. кв. м, а також дворівневий паркінг на 54 машиномісця.

Ірпінь-Будпроект-Плюс зареєстровано в 2007 році. Власниками підприємства, згідно з держреєстром, є кіпрська Akkeron Management Limited і британська Golden Bond Limited і Evis LTD (Беліз), а кінцевими бенефіціарами вказані Ангелос Пафітіс, Михайло Постоловський і Дмитро Єріна.

Згідно з балансом, до кінця 2016 року його основні кошти становили 92,45 млн грн, сумарні активи - 106,64 млн грн.

Статутний капітал Ірпінь-Будпроект-Плюс в 2016 році зріс з 0,05 млн грн до 144,05 млн грн, в тому ж році були погашені короткострокові кредити банків на 46 млн грн, а в цілому поточні зобов'язання скоротилися з 101,89 млн грн до 0,24 млн грн.

Дані за 2017 рік поки відсутні.

Dragon Capital Investments Limited входить до групи компаній Dragon Capital, засновану в 2000 році і є однією з найбільших на інвестринку України. Працює в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Кінцевим бенефіціаром в держреєстрі зазначений громадянин Чехії, президент Європейської бізнес-асоціації Томаш Фіала.

В кінці 2017 року його повідомив, що Dragon Capital спільно з ко-інвесторами, серед яких - Goldman Sachs, Джордж Сорос, OPIC, планує в 2018 році забезпечити приплив в Україну до $300 млн інвестицій.

Фіала відзначив, що в 2017 році оцінює обсяг інвестицій Dragon Capital в Україні в $100-150 млн.


Dragon Capital - одна з найбільших груп компаній, які працюють в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг і надають повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Компанія заснована в 2000 році в Києві.

Показати ще новини
Радіо НВ
X