Dragon Capital збільшила пакет акцій великого виробника устаткування для зберігання зерна

3 квітня 2018, 11:30
380
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Dragon Capital збільшила пакет акцій великого виробника устаткування для зберігання зерна - фото

Dragon Capital продовжує скуповувати активи в Україні

Компанія Dragon Capital Investments Limited збільшила свій пакет акцій Карлівського машинобудівного заводу (КМЗ) до домінуючого контрольного в 98,4%.

Про це свідчить повідомлення КМЗ в системі розкриття інформації НКЦБФР, передає Інтерфакс-Україна.

Збільшення частки відбулося за рахунок придбання 5,1% акцій. Раніше пакет Dragon Capital становив 93,3% статутного капіталу.

Дата набуття у власність зазначеного пакета акцій КМЗ - 29 березень 2018 року. Ціна придбання - 0,9 грн за акцію.

У повідомленні не вказано колишній власник близько 5,1% акцій КМЗ, але, згідно з даними НКЦБФР на четвертий квартал 2017 року, цим пакетом володіла DRGN Limited, зареєстрована на Кіпрі за тією ж адресою, що і Dragon Capital Investments.


Карлівський машзавод (КМЗ, Полтавська область) виробляє машини для переробки сільгосппродукції, в тому числі для комбікормової і цукрової промисловості, елеваторів.

Підприємство поки не оприлюднило фінансових показників діяльності в 2017 році. За підсумками 2016 року воно скоротило чистий дохід від реалізації на 24,5% до 2016 року - до 160,5 млн грн, отримавши 2,7 млн грн збитку проти 11 млн грн чистого прибутку роком раніше.


Dragon Capital - одна з найбільших груп компаній, що працюють в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг і надають повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Компанія заснована в 2000 році в Києві кінцевим бенефіціаром є Томаш Фіала.


Раніше повідомлялося, що компанія Dragon Capital спільно з низкою іноземних інвесторів має намір залучити в Україну до $300 млн інвестицій в 2018 році. Dragon Capital брала інвестиційну паузу в 2013-2014 року, відновивши вкладення в країну з травня 2015 року, і зараз нарощує їх темпи. У 2017 році компанія оцінює обсяг інвестицій компанії в Україні в $100-150 млн.

Діалоги про бізнес

23 травня, в Києві, відомі підприємці Сергій Тігіпко, Петро Чернишов, Ігорь Смілянський і Дмитро Шимків стануть спікерами лекції НВ «Діалоги про бізнес: як досягти успіху в епоху змін».

Докладніше про подію

Вибір редакції

Фінанси

21 травня, 10:50

thumb img
Як курс гривні відреагував на передачу влади від Порошенка до Зеленському
Компанії/Ринки

21 травня, 09:30

thumb img
Коли зникне Роттердам+ і до чого тут президент Зеленський, Ахметов і Коломойський
Фінанси

21 травня, 18:35

thumb img
Коломойський остаточно програв суди Нацбанку по заставному майну на 2,6 млрд грн

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua