Dragon Capital викупила найбільший логістичний комплекс під Києвом

4 липня 2018, 17:22

Група Dragon Capital завершила консолідацію 100% акцій логістичного комплексу West Gate Logistic класу А в селі Стоянка - одного з найбільших в Київській області.

Про це повідомили в прес-службі інвесткомпанії Dragon Capital.

Зокрема завершена угода з придбання компанією New Ukraine PE Holding (NUPEH, Кіпр) 40% акцій у компанії GLD Holding GmbH, яка раніше володіла цією часткою.

Відео дня

"Це придбання відповідає нашій вірі в сектор професійної складської нерухомості і продовження економічного відновлення в Україні в цілому", - зазначив гендиректор Dragon Capital Томаш Фіала.

Комплекс став найбільшим складським об'єктом в портфелі Dragon Capital.


Логістичний комплекс West Gate Logistic побудований в 2008 році. Загальна площа об'єкта становить 97,2 тис. кв. м, орендна - 96,3 тис. кв. м. Ключові орендарі - Ekol Logistic, DC Ukraine, Rhenus Revival, Mary Kay.

New Ukraine PE Holding, основним акціонером якої є фонд прямих інвестицій Dragon Capital New Ukraine Fund, придбала 60% в West Gate Logistic в жовтні 2016 року, одночасно з придбанням складського комплексу East Gate Logistic в Бориспільському районі Київської області.


Раніше повідомлялося, що росіяни продають Ocean Plaza в Києві. За даними ЗМІ, переговори про покупку веде, в тому числі, Dragon Capital.


Dragon Capital заснована в 2000 році і є однією з найбільших на інвестринку України. Працює в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Кінцевим бенефіціаром є громадянин Чехії, президент Європейської бізнес асоціації (ЄБА) Томаш Фіала.

Протягом останніх двох років компанія істотно наростила портфель комерційної нерухомості в Україні, зокрема, - ТРЦ Victoria Gardens у Львові (48,2 тис. Кв. М), ТЦ Піраміда в Києві, логістичний комплекс класу А East Gate Logistic (Бориспіль), логістичний комплекс класу А West Gate Logistic (Стоянка), складський комплекс в Бучі, бізнес-центри Прайм і Євразія в Києві.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X