Dragon Capital купила ще один актив в Україні

2 листопада 2017, 11:27
Інвестиційна компанія Dragon Capital стала власником фінансової компанії Артуа (Київ)

Про це свідчать дані аналітичної системи YouControl, передають Українські новини.

За даними системи, 19 вересня компанія Драгон Капітал Інвестментс стала власником 100% акцій даної фінкомпанії.

Відео дня

У прес-службі Dragon Capital відмовилися прокоментувати, з якою метою була куплена дана фінкомпанія.

Раніше фінкомпанією володіла компанія Бертрон (контролюється фізособою Світланою Козак).

Також у вересні відбулася зміна керівника фінкомпанії Артуа - замість Андрія Скуратівського був призначений Олександр Ублінських (заступник директора з торгівлі цінними паперами в Dragon Capital).


Dragon Capital - одна з найбільших груп компаній, які працюють в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг і надають повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Компанія заснована у 2000 році в Києві.

Фінкомпанія Артуа зареєстрована в Києві в лютому 2016 року, статутний капітал становить 7 млн грн. Видами діяльності компанії є: факторинг, фінансовий лізинг, надання гарантій, надання поручительств, надання позик та інше. Також Артуа володіє ліцензією на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків.


Нагадаємо, що в минулому році інвесткомпанія Dragon Capital придбала два логістичних комплекси під Києвом.

26 вересня стало відомо, що Dragon Capital завершила операцію з придбання ТРК Радіо-Ера, тим самим розширивши свою участь у медіа-просторі країни.

А двома днями пізніше компанія New Ukraine PE Holding, яка входить до групи інвестиційних компаній Dragon Capital і основним акціонером якої є фонд прямих інвестицій Dragon Capital New Ukraine Fund, завершила операцію з придбання бізнес-центрів Прайм і Євразія у БТА Банку.

Показати ще новини
Радіо NV
X