Dragon Capital купила найбільший ТРЦ у Західній Україні

7 березня 2018, 18:47

Компанія Dragon Capital Investments Limited, яка входить у групу компаній Dragon Capital, завершила угоду з придбання торгово-розважального центру (ТРЦ) Victoria Gardens у Львові у двох турецьких приватних інвесторів.

Про це йдеться у прес-релізі компанії.

За словами генерального директора Dragon Capital Томаша Фіала, ТРЦ став першим придбанням компанії за межами Київської області.

Раніше повідомлялося, що офіційне відкриття найбільшого у Західній Україні трирівневого ТРЦ Victoria Gardens у Львові відбулося 29 жовтня 2016 року.

Відео дня


ТРЦ Victoria Gardens складається з двох основних торгових поверхів і двох паркувальних майданчиків на 1,5 тис. автомобілів. Орендна площа(GLA) складає 54,5 тис. кв.м. Серед основних орендарів - Silpo, Foxtrot, Argo, New Yorker, LPP Group, Multiplex кінотеатр, розважальний центр Papashon та тренажерний зал King Fitness.


Нагадаємо, що у січні 2018 року Антимонопольний комітет (АМКУ) дозволив Dragon Capital придбати ТРЦ.


Dragon Capital - одна з найбільших груп компаній, які працюють у сфері прямих інвестицій і фінансових послуг і надають повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Компанія заснована у 2000 році у Києві.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X