Dragon Capital купила два бізнес-центри в Києві

28 вересня 2017, 10:05
Компанія New Ukraine PE Holding, яка входить до групи інвестиційних компаній Dragon Capital і основним акціонером якої є фонд прямих інвестицій Dragon Capital New Ukraine Fund, завершила операцію з придбання бізнес-центрів Прайм і Євразія у БТА Банку

Про це повідомили в прес-службі компанії.

Євразія і Прайм - бізнес-центри класу А, розташовані в діловому центрі міста Києва по вул. Жилянській. Їх загальна площа 33 тис. і 9 тис. кв. м відповідно. На момент укладання угоди вакантність площ в обох бізнес-центрах становила менше 1%. Ключові орендарі - Microsoft, PWC, Deloitte, EPAM, Sanofi.

Відео дня

"Цією інвестицією ми збільшили наш портфель до п'яти об'єктів в трьох основних секторах комерційної нерухомості, загальна площа яких становить понад 205 тис. кв. м" - сказав генеральний директор Dragon Capital Томаш Фіала.

Нагадаємо, в минулому році інвесткомпанія Dragon Capital придбала два логістичних комплексу під Києвом.

Також 26 вересня стало відомо, що Dragon Capital завершила операцію з придбання ТРК Радіо-Ера, тим самим розширивши свою участь в медіа-просторі країни.


Dragon Capital - одна з найбільших груп компаній, які працюють в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг і надають повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Компанія заснована в 2000 році в Києві.

Показати ще новини
Радіо NV
X