Dragon Capital купила акції онлайн-платформи з морських перевезень

2 жовтня 2017, 16:35
Компанія Dragon Capital Investments Limited, що входить до групи компаній Dragon Capital, уклала угоду про придбання міноритарного пакету акцій в ShipNext

Про це повідомили у прес-службі компанії.

ShipNext — це незалежна онлайн-платформа ринку морських перевезень.

Dragon Capital буде підтримувати платформу у розвитку, а також допоможе знайти партнерів та інвесторів для прискорення зростання бізнесу.

Відео дня

"Незважаючи на те, що глобальна морська судноплавна промисловість обслуговує вантаж на суму $11,2 трлн і заробляє приблизно $380 млрд, не існує єдиної ефективної платформи, яка б займалася всіма видами вантажів, оскільки ця галузь ще продовжує жити у форматі звичайного електронного листування. Ми вважаємо, що глибоке розуміння галузі та практичний досвід, доповнені знаннями команди галузевих спеціалістів, науковців та фахівців з інформаційних технологій, допоможуть ShipNext встановити новий стандарт, що зробить перевезення швидкими, прозорими та економічно ефективними" - цитує прес-служба слова керуючого директора, керівника інвестиційно-банківського департаменту, Dragon Capital Брайана Беста.

Нагодаємо, що у минулому році інвесткомпанія Dragon Capital придбала два логістичних комплекси під Києвом.

Нещодавно Dragon Capital придбала ТРК Радіо-Ера. Також, у вересні інвесткомпанія купила два бізнес-центри у Києві.


Dragon Capital - одна з найбільших інвестиційних компаній України. Працює у сфері прямих інвестицій і фінансових послуг і надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Компанія заснована у 2000 році у Києві.

Показати ще новини
Радіо NV
X