Dragon Capital інвестувала в одну з найбільших IT-компаній України

4 лютого 2019, 12:39

Группа компаній Dragon Capital виступили основними інвесторами та міноритарними акціонерами міжнародної IT-компанії Ciklum.

Основними інвесторами в новому інвестиційному раунді стали Dragon Capital New Ukraine Fund L.P. та Dragon Capital Investments Limited, які входять в групу компаній Dragon Capital, та компанія AVentures Capital.

“Ми вважаємо, що глобальний тренд цифрової трансформації буде і надалі підтримувати зростаючий попит на ІТ-рішення та послуги, а компанія Ciklum має всі передумови та гарні шанси скористатися цими ринковими можливостями”, - розповів керуючий директор Dragon Capital Андрій Носок.

Відео дня

Ciklum - міжнародна компанія, яка надає послуги в сфері цифрових рішень, та має значну присутність в Україні. Надає клієнтам різноманітні послуги, включаючи розробку програмного забезпечення, тестування (QA), інноваційні дослідження та їх розробка (R&D), інтернет речей (IoT), роботу з великими даними (Big Data) та інженерний консалтинг.

Ciklum була заснована у 2002 році в Лондоні та входить до п’ятірки найбільших ІТ-компаній в Україні.

4 січня помер засновник компанії Ciklum Торбен Майгаард.

Dragon Capital – одна з найбільших груп компаній в Україні, яка працює в сфері прямих інвестицій та фінансових послуг, надаючи повний спектр інвестиційних банківських та брокерських послуг для корпоративних та приватних клієнтів.

Компанія була заснована в 2000 році в Києві і має успішний 19-річний досвід прямих інвестицій в Україні. Вона є інвестором журналу, сайту та радіо НВ.

Показати ще новини
Радіо NV
X