Dragon Capital дозволили купити частину рітейлера

24 листопада 2017, 08:17
Кіпрській компанії Dragon Capital Investments Limited дозволили придбати частку у статутному капіталі дочірнього підприємства Край Проперті

Про це йдеться у рішенні АМКУ.

Таким чином, угода забезпечує Dragon Capital перевищення 50% голосів у вищому органі управління підприємства.


Край Проперті (Київ) належить до групи компаній Край, яка створена у 1999 році. Головним напрямком діяльності групи є роздрібна та оптова торгівля товарами масового споживання, девелопмент, управління комерційною нерухомістю. Група включає у себе мережу супермаркетів Край, гіпермаркет Країна і торгові центри Магеллан. Власником групи є український бізнесмен, власник групи Мілкіленд, Анатолій Юркевич.

Відео дня


Нагадаємо, у середині серпня АМКУ дозволив Ощадбанку (Київ) придбати активи "дочки" групи компаній край- Край Проперті (Київ) - у вигляді цілісного майнового комплексу.

Також слід зазначити, що у минулому році інвесткомпанія Dragon Capital придбала два логістичних комплекси під Києвом.

26 вересня стало відомо, що Dragon Capital завершила операцію з придбання ТРК Радіо-Ера, тим самим розширивши свою участь у медіапросторі країни.

Крім того, наприкінці вересня Dragon Capital купила два бізнес-центри у Києві.


Dragon Capital - одна з найбільших груп компаній, які працюють в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг і надають повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Компанія заснована у 2000 році у Києві.

Показати ще новини
Радіо НВ
X