В енергохолдингу Ахметова розповіли про плани повністю заплатити облігаціями у вересні

4 серпня, 16:29
Теплова електростанція ДТЕК (Фото:ДТЕК)

Теплова електростанція ДТЕК (Фото:ДТЕК)

Енергохолдинг ДТЕК має намір у вересні повністю виплатити відсотки за облігаціями 2027 року.

Енергохолдинг українського мільярдера Ріната Ахметова ДТЕК планує повністю виплатити $29,5 млн відсотків за облігаціями 2027 року у вересні.

Про це розповів гендиректор компанії Максим Тимченко в інтерв'ю агентству Bloomberg.

Відео дня

Зазначається, що це буде другий квартал поспіль, коли компанія повністю виплатить купон, відмовившись від своєї пропозиції на початку цього року виплатити лише частину купона, щоб допомогти підтримати операції після вторгнення Росії.

Як пише агентство, ДТЕК досяг угоди з власниками облігацій про зміну умов, щоб дозволити їй виплачувати відсотки у розмірі 3,5% готівкою замість повних 7% у майбутні квартали. Проте зрештою він виплатив червневий купон за повною ставкою.

«Хоча ми погодили варіант із чотирма послідовними періодами половинної оплати готівкою, ми вирішили не використати це і залишити на потім, на випадок погіршення ситуації», — заявив Тимченко.

Зазначається, що таке рішення ДПЕК, ймовірно, стане полегшенням для інвесторів після того, як низка державних українських компаній спробували отримати відстрочки з виплати боргу.

За словами Тимченка, ДТЕК перебуває в процесі інтеграції до європейської енергосистеми і найближчими місяцями оголосить про інвестиції у відновлювані джерела енергії в Румунії.

Також він додав, що компанія має плани з реалізації проектів в Італії, Хорватії та Польщі.

Раніше повідомлялося, що енергохолдинг Ріната Ахметова ДТЕК втратив 70% своєї вартості через повномасштабну війну Росії з Україною.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X