DP World придивляється до порту Южний

26 квітня 2017, 19:00
Великий світовий портовий оператор з ОАЕ активно цікавиться концесією порту на півдні України

Про це розповів в інтерв'ю НВ Бізнес в.о. директора морського торгового порту Южний Віталій Жуковський.

За його словами, представники DP World нещодавно були в Україні з офіційним візитом, проводили переговори і зустрічі на рівні Міністерства інфраструктури. Також технічний фахівець портового оператора відвідав порт Южний, де ознайомлювався з його можливостями. "Ми повністю відкриті перед інвесторами і готові надати все для проведення якісного аудиту", - наголосив Жуковський.

Відео дня

Міністр інфраструктури Володимир Омелян раніше зазначав, що залучення DP World - це можливість для України стати частиною світової портової індустрії, отримати мільярдні інвестиції в морську галузь: "Світовий інвестор, який працюватиме в країні, може залучити в Україну вантаж, створить додану вартість державних підприємств морської галузі".

DP World є однією з найбільших у світі логістичних компаній - здійснює керівництво 77 логістичними терміналами і 50 суміжними компаніями в 40 країнах. Виручка компанії в 2015 році склала більше $4 млрд.

Южний - найбільш глибоководний порт в Україні. Порт має шість власних перевантажувальних комплексів. Дохід порту в минулому році склав 2 млрд грн.

Показати ще новини
Радіо НВ
X