Депутати звернулися до прем'єра з проханням дозволити роботу літніх майданчиків

28 квітня 2020, 15:42
Депутати відзначили, що власники ресторанного бізнесу продовжують нести супутні витрати, в тому числі і внески за розміщення літніх терас.

Група народних депутатів звернулася до прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля з проханням дозволити роботу літніх майданчиків ресторанів під час карантину. Відповідне звернення опублікувала у себе в Facebook заступник голови фракції Слуга народу Євгенія Кравчук.

Відео дня

«Спільно з колегами з міжфракційного об'єднання За ФОП звернулися до прем'єр-міністра України з пропозицією дозволити функціонування літніх майданчиків у закладах громадського харчування в умовах карантину», - написала Кравчук.

Вона зазначила, що незважаючи на карантин, значна частина власників ресторанного бізнесу продовжує виплачувати зарплати співробітникам і нести супутні витрати, які включають внески за розміщення відкритих літніх терас.

Також Кравчук зазначила, що в більшості міст України є системні заклади з просторими літніми майданчиками, якими можна безпечно користуватися при дотриманні обмежень щодо кількості відвідувачів тераси і відстані між ними, а також за умов використання одноразового посуду і постійного контролю температури персоналу і відвідувачів.

Днем раніше стало відомо, що член фракції Слуга народу і відомий ресторатор Микола Тищенко не закрив всі свої заклади на карантин. Як з'ясували журналісти програми Bihus.info, протягом тижня один з ресторанів Тищенко Велюр відвідали десятки високопоставлених гостей. Сам Тищенко звинувачення заперечує. Політик заявив, що ресторан Велюр не працює для відвідувачів і на цей момент є «своєрідним штабом», в якому іноді проходять поодинокі зустрічі.

Нагадаємо, що минулого тижня одеський ресторатор Савелій Лібкін в колонці для НВ закликав владу дозволити ресторанам відкрити літні тераси для відвідувачів. З таким же закликом виступили київські ресторатори, які планують 2 травня відрити літню терасу центральним входом в офіс президента і годувати всіх охочих. Організатори акції обіцяють виконувати всі рекомендації лікарів щодо дезінфекції та відстані між відвідувачами.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X