Доведеться заплатити. МАУ повернула харчування в економ-клас

2 серпня 2017, 11:03
Найбільша авіакомпанія країни Міжнародні авіалінії України відновила надання харчування на внутрішніх рейсах в економ-класі, але на платній основі

Як пише avianews.com , тепер не менш ніж за 36 годин до вильоту пасажири можуть замовити їжу, яка не вимагає розігріву: паніні, салати, закуски, десерти. Наприклад, паніні з куркою і гарячим напоєм на вибір обійдеться в суму, еквівалентну €5. Стільки ж доведеться віддати за салат цезар або сирну тарілку. А ось вартість десерту становить від €2 до €4.

Відео дня

Система дозволяє замовити одразу кілька страв за раз. Оплатити можна банківською картою за посиланням, яке відправляється на електронну пошту, або ж в банку за рахунком-фактурою.

В описі послуги не вказується, чи можна буде купити їжу на борту. Основні гарячі страви, які надаються на платній основі на міжнародних рейсах, для попереднього замовлення на внутрішніх рейсах не доступні.

Платне харчування в економ-класі на внутрішніх напрямках, згідно з інформацією на сторінці послуги, не надається на рейсах МАУ Київ-Чернівці-Київ та Київ-Херсон-Київ, а також на рейсах Львів-Київ під номером PS038.

Нагадаємо, що безкоштовне харчування на внутрішніх рейсах МАУ в економ-класі було скасовано у 2011 році. У польоті пасажирам надавалася тільки вода. Замовити харчування заздалегідь або купити їжу на борту було неможливо.

Показати ще новини
Радіо NV
X