Дослідження показало, яких продуктів стали менше їсти українці

19 серпня 2015, 17:17
Фахівці аграрного ринку з'ясували, яким чином українці скоротили структуру свого раціону

Як розповіли НВ в Українському клубі аграрного бізнесу, за перше півріччя 2015 року ціни на продукти харчування зросли в середньому на 46% щодо аналогічного періоду попереднього року, тоді як середня заробітна плата зросла лише на 15%.

Відео дня

Розрив між зростанням цін і рівнем платні призвів до того, що українці стали споживати менше порівняно дорогих товарів - риби і рибних продуктів (на 24%), плодів, ягід та винограду (на 7%), м'ясних продуктів (на 3%) і цукру (на 2%).

За словами експертів, населення перейшло на продукцію, вирощену на власних городах, або таку, яка є найбільш дешевою.

"Порівнюючи рекомендації Міністерства охорони здоров'я України на відповідність обґрунтованих і фактичних норм споживання основних продуктів харчування на душу населення, можна відзначити значне відхилення від норми риби та рибних продуктів - менше на 45%, плодів, ягід та винограду - на 42%, молока та молочних продуктів - на 41%, м'ясних продуктів - на 35%, а також цукру - на 4%", - пояснив Ігор Остапчук, керівник експертної групи асоціації Український клуб аграрного бізнесу.

За оцінками аналітиків, до кінця поточного року ця тенденція тільки посилиться. Серед іншого, вони пророкують зменшення споживання риби (збільшення ціни на 69% в 1 півріччі 2015 року), фруктів (+ 95%), яєць (+ 73%), хлібних продуктів (+ 66%) і м'яса (+ 35%).

Новоє Врємя

Показати ще новини
Радіо NV
X