Досить, щоб щастям вібрували 5% співробітників. Співвласник Ukrainian Beer Company Group про принципи роботи компанії

3 квітня 2018, 22:27

Сьогодні, 3 квітня, під час виступу в рамках лекції НВ Правила бізнесу. Як стати першим у своїй справі, співвласник Ukrainian Beer Company Group (UBC) Ігор Гуменний, розповів, як ефективно управляти компанією.

Базовий принцип Ukrainian Beer Company Group полягає в тому, що робота в компанії для співробітників - це захоплива гра. На основі такої корпоративної культури в компанію підбирають співробітників, каже Гуменний.

Відео дня

"Уявіть собі, що знайшли роботу, де, немов у дитинстві, не відчуваєте втоми. Бо робите, що приносить задоволення, - пояснює Гуменний. - Але в нашій команді 5,5 тис. осіб, і, звичайно, не може бути, щоб всі були такі щасливі. Досить, щоб подібними емоціями вібрували хоча б 5% співробітників. Решту ми навчаємо. Як правило, зі студентської лави ".

Також в основі успіху роботи UBC, на думку її співвласника, лежить багатоступенева і безперервна система навчання персоналу. Він також зазначає, що менеджерам компанії пропонується негласний договір, суть якого в тому, щоб вони росли разом з UBC. "Це підходить не всім, але у нас таких 200 менеджерів," - каже Гуменний.

У компанії існує внутрішня рейтингова система - від Знаку структурного підрозділу до Золотого пивного кухля. Дослужившись до останнього із зазначених знаків, співробітник може розраховувати на те, що компанія оплатить йому автомобіль, квартиру та інші блага. Відзнаки присуджуються шляхом таємного голосування володарів відзнак певного рівня. Якщо є хоча б один голос "проти", відзнаку не присуджують.

Тож, формулу успіху UBC, за словами Гуменного, складають цінності, команда і принцип постійного навчання.

Показати ще новини
Радіо NV
X