Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Дорогу до київського аеропорту побудують вже в наступному році - КМДА

28 вересня 2016, 14:31
421
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Земельна ділянка для будівництва автомобільної дороги площею 13,92 га відведена в постійне користування підприємству-замовнику будівництва

Нова під'їзна дорога до аеропорту Київ (Жуляни) буде побудована вже в 2017 році

Про це заявив заступник голови Київської міськдержадміністрації (КМДА) Олександр Спасібко, передає Інтерфакс-Україна.

"Місто направляє гроші на створення столичної інфраструктури на європейському рівні. Під'їзна дорога до аеропорту Жуляни буде завершена вже в 2017 році. Усі конфліктні ситуації потрібно вирішувати тільки правовим і мирним шляхом", – сказав він.

Також, за його словами, земельна ділянка для будівництва автомобільної дороги площею 13,92 га відведено в постійне користування підприємству-замовнику будівництва. Тобто, будівельні роботи – абсолютно законні, що підтверджується дозвільними документами та експертними висновками. Між тим частина земельної ділянки фактично була тимчасово зайнята гаражами товариства автолюбителів Интернет-17.

Він додав, що міська влада вважає обов'язковим дотримання законодавства в питаннях землекористування. Будь-які дії автолюбителів з блокування доступу на територію земельної ділянки є незаконними. Правоохоронні органи зобов'язані дати оцінку ситуації, що сталася раніше, забезпечити безперешкодний доступ виконавчої служби у справі звільнення земельної ділянки, забезпечити можливість підприємствам Києва працювати безперешкодно.

Дорога повинна розвантажити Севастопольську площу і просп. Валерія Лобановського, а також забезпечить безперешкодний під'їзд до аеропорту Київ. Будівництво цієї автомобільної дороги – частина великого проекту південно-західного малого півкільця, яка з'єднає правий та лівий береги Дніпра (від просп. Академіка Палладіна до Столичного шосе).

Раніше повідомлялося, що Київавтодор планує восени почати ремонт ділянки Окружної дороги Києва від повороту на смт Вишневе до розв'язки на просп. Перемоги.

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися