Донбасенерго втратило контроль над Старобешівською ТЕС

21 березня 2017, 16:53
ПАТ Донбасенерго заявляє, що з 21 березня 2017 року не контролює роботу Старобешівської ТЕС, а також частини структурних одиниць, розташованих на тимчасово неконтрольованої території

Про це повідомила прес-служба компанії.

"Донбасенерго офіційно заявляє про те, що робота Компанії здійснювалася і буде здійснюватися виключно в рамках українського правового поля. До теперішнього моменту ПАТ Донбасенерго вдавалося забезпечувати роботу Старобешівської ТЕС у суворій відповідності з чинним законодавством України", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Як зазначається, Донбасенерго офіційно повідомила органи державної влади України про втрату контролю над управлінням Старобешівською ТЕС. При цьому Компанія буде вживати всі залежні від неї заходи щодо захисту прав та законних інтересів ПАТ Донбасенерго.

Раніше повідомлялося, що ДТЕК застеріг енергогенеруючу компанію Донбасенерго від використання на Старобешівській теплоелектростанції (розташована на непідконтрольної території Донецької області) захопленого у нього антрацитового вугілля на неконтрольованої території Донецької і Луганської областей.

Нагадаємо, що ДТЕК звернувся до поліції через свої підприємства на окупованому Донбасі.

Показати ще новини
Радіо НВ
X