Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Домоглися свого. Найбільший метзавод України відновив частину виробництва після "італійського страйку" залізничників

21 травня, 09:47
477
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Працівники залізничного цеху гірського департаменту поки що не відновили роботу

Фото: АрселорМіттал

Працівники цеху експлуатації залізничного транспорту АрселорМіттал Кривий Ріг відновили роботу після триденного простою через страйк. Адміністрація погодилася підвищити зарплату залізничникам підприємства.

Про це Радіо Свобода повідомили представники профспілок.

За їх попередніми даними, зарплата працівників цеху становитиме близько 18 тис. грн у машиністів, 15 тис. грн у помічників машиністів і 14 тис. грн у складачів (без вирахування податків).

Працівники залізничного цеху гірського департаменту роботу не відновили.

В адміністрації комбінату ситуацію з відновленням роботи одного цеху і домовленостями за зарплатами не коментували. 23 травня на підприємстві повинно відбутися засідання примирної комісії.

Нагадаємо, що 17 травня на АрселорМіттал через страйк залізничників, які підтримали акції протесту працівників Укрзалізниці, не функціонувала низка основних цехів і у разі погіршення ситуації підприємство могло повністю зупинитися. Станом на 17 травня, на підприємстві були задіяні тільки 14 тепловозів із 92. У зв'язку з цим паралізований весь технологічний ланцюжок. Було повністю зупинено підрозділи гірського департаменту, агломераційні цехи, всі доменні печі (крім шостої), весь сталеплавильний і прокатний переділи.

Основними вимогами робочих є підвищення заробітної плати до європейського рівня в €1 тис. і забезпечення відповідності всього рухомого складу стандартам охорони праці.

18 травня АрселорМіттал Кривий Ріг заявив про загрозу банкрутства.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися