Доліталися: Приват банкрутить державну авіакомпанію

19 жовтня 2017, 20:15
Укртатнафта подала позов до Господарського суду Дніпропетровської області з вимогою визнати банкрутом авіакомпанію Дніпроавіа

Про це свідчить інформація на сайті суду, передає Enkorr.

Причиною ініціювання банкрутства є борг авіакомпанії за авіапаливо Кременчуцького НПЗ у розмірі 163,3 млн грн без урахування пені і штрафів. Борг накопичувався з вересня 2010 року, коли авіакомпанія згідно з договором закупила палива на 440,4 млн грн, а оплатили з них тільки 277,1 млн грн

Відео дня

Сформуваний борг був підтверджений цим же судом у червні 2017 року. Дніпроавіа свою заборгованість визнала і рішення суду про його підтвердженні взагалі не оскаржувала.

До недавнього часу базова авіакомпанія аеропорту Дніпро - Дніпроавіа входила в орбіту інтересів Ігоря Коломойського через компанію Галтера.

Але 30 березня цього року суд зобов'язав власника акцій авіакомпанії повернути державі 94,6% акцій підприємства. Судовий розгляд з цього приводу ще триває.

43,05% акцій Укртатнафти належить НАК Нафтогаз України, ще по 28% контролюють бізнесмен Олександр Ярославський і група Приват Коломойського. Але саме Приват і утримує операційний контроль над Укртатнафтою останні десять років.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X