Коронавірус завадив. В Apple відзвітували про падіння виручки від продажів iPhone при зростанні попиту на сервіси компанії

4 травня 2020, 11:00

У компанії відзвітували про зниження виручки від iPhone, комп’ютерів і планшетів при зростанні попиту на носимі гаджети і сервіси компанії.

Компанія Apple відзвітувала про падіння чистого квартального прибутку на 2,7% при рекордному зростанні виручки від сервісів. Про це повідомляється в звіті Apple за підсумками другого фінансового кварталу 2020 року.

Відео дня

Прибуток компанії склав $ 11,2 млрд при виторзі $ 58,3 млрд. Показник виручки виріс на 1% і перевищив очікування аналітиків, які прогнозували виручку в $ 53,8 млрд. Частка міжнародних продажів у виручці склала 62%.

За словами гендиректора компанії Тіма Кука, Apple зростання виручки відбулося завдяки продажам носяться гаджетів - Apple Watch і AirPods ($ 6,28 млрд за підсумками кварталу), а також рекордну виручку від сервісів - iCloud, Apple Arcade, Apple TV +, Apple News. Сервіси і підписки принесли компанії $ 13,35 млрд, що майже на $ 2 млрд більше, ніж минулого року ($ 11,45 млрд).

«Попри безпрецедентне глобальний вплив COVID-19, ми з гордістю повідомляємо, що Apple виросла за підсумками кварталу, що обумовлено рекордними показниками сервісів і квартальним рекордом для носимих пристроїв», - підкреслив Кук.

Зниження квартального прибутку в компанії пояснили закриттям оффлайн-магазинів через пандемію коронавірусу, падінням продажів в Китаї і дефіцитом iPhone по всьому світу.

Квартальні продажі iPhone склали $ 28,96 млрд, впавши з $ 31,05 млрд роком раніше. Падіння показали і продажу Mac і iPad: комп'ютери принесли Apple $ 5,35 млрд у підсумками кварталу, а планшети - $ 4,37 млрд.

Нагадаємо, що в середині березня Apple на два тижні закрила магазини у всьому світі через пандемію коронавируса. При цьому, компанія ввела обмеження на покупку iPhone і деяких інших гаджетів в своїх онлайн-магазинах, яке скасувала через кілька днів .

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X