"Донька" скандинавської компанії вклала $15 млн у завод готових сніданків в Україні

9 березня 2017, 14:43
2406
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
"Донька" скандинавської компанії вклала $15 млн у завод готових сніданків в Україні - фото

Фото: hotelcorel.com

Лантманнен Акса Україна інвестувала $15 млн у модернізацію заводу готових сніданків в Борисполі

Інвестиції в модернізацію заводу з виробництва готових сніданків в Борисполі з 2000 року ПрАТ Лантманнен Акса Україна склали $15 млн

"Загалом з 2000 року ми інвестували в модернізацію нашого підприємства $15 млн", - цитує Інтерфакс-Україна слова генерального директора компанії Ігоря Червака.

Він уточнив, що Лантманнен Акса Україна придбала на завод лінію з фасування каш в пакетики, у 2014 році – нову пакувальну машину для фасування в пакети. Також була встановлена лінія з виробництва хрустких мюслів АХА, лінія для виробництва сніданків START.

Лантманнен Акса Україна придбала Бориспільський завод продтоварів у 2000 році. Потужності заводу з виробництва сухих сніданків становлять близько 7 тис. тонн на рік. Частка компанії на українському ринку готових сніданків перевищує 50%.

Червак пояснив, що в 2014 році з українських полиць пішла російська продукція, але її частку зайняли польські і турецькі товари. Крім цього, з кожним роком мита на продукцію з ЄС скорочуються після набрання чинності Угоди про асоціацію. Якщо до Угоди мита на готові сніданки досягали 20%, то зараз - 4-6%.

Гендиректор компанії також не виключив можливість інвестицій в середньостроковій перспективі в хлібний бізнес в Україні.

"Можливо, цей напрям зайде в Україну в середньостроковій перспективі, але український ринок хліба заполітизований. Ми дивилися тут раніше кілька хлібних бізнесів, які могли б купити, але поки взяли паузу", - зазначив він.


Лантманнен Акса Україна є дочірньою компанією скандинавського Lantmannen, який має чотири бізнес-напрямки: продукти харчування, техніка, зернотрейдинг і енергетичний підрозділ. Основні виробничі майданчики Lantmannen зосереджені в ЄС. В Україні компанія реалізує пластівці і мюслі під ТМ АХА і START, а також батончики АХА, готові сніданки Маша та Ведмідь, хлібці Finn Crisp.

Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну

Читати журнал українською

ТОП 3

Компанії/Ринки

Вчора, 15:08

thumb img
Компанія Boeing все ж таки представила нову найбільшу у світі модель літака - 777X
3570
Компанії/Ринки

Сьогодні, 11:05

thumb img
У Борисполі побудують сонячну електростанцію
2578
Компанії/Ринки

Сьогодні, 15:00

thumb img
В Україні змінилися правила перевезення пасажирів і багажу в літаках
2274

Головне

Економіка

Сьогодні, 08:56

thumb img
Видобуток нафти у Венесуелі з початку року впав на 25%
Компанії/Ринки

Сьогодні, 15:42

thumb img
Кабмін може продовжити контракт з Коболєвим 20 березня - ЗМІ
Футбол

Сьогодні, 01:14

thumb img
Ювентус зазнав першої поразки в чемпіонаті Італії, Інтер повернувся на третє місце