"Дочка" німецького банку в Україні отримала $25 млн від ЄБРР для кредитування малого бізнесу

20 листопада 2017, 15:22
Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надав українському ПроКредит Банку кредит на $25 млн (в гривневому еквіваленті). Кошти призначені для пом'якшення валютних ризиків при кредитуванні малого та середнього бізнесу (МСБ) в Україні в національній валюті

Про це йдеться в прес-релізі ЄБРР.

Як відзначили в ЄБРР, для установи це буде один з перших кредитів, виданий українському банку в гривні. Таке кредитування для кінцевих позичальників з МСБ є більш зручним, оскільки не створює валютних ризиків і знижує вартість фінансування.

Відео дня

Для ЄБРР це також перший синтетичний інструмент в місцевій валюті, який хеджується через крос-валютний своп з Фондом обміну валют (TCX, фонд спеціального призначення, який надає позабіржові деривативи для хеджування невідповідності валюти і відсоткових ставок).

Кошти надаються терміном на чотири роки.


ЄБРР з початку діяльності в Україні в 1993 році взяв на себе зобов'язання по наданню майже 11,6 млрд євро в рамках 383 проектів.


ПроКредит Банк Україна на 72,1577% належить німецькому ProCredit Holding, ще 27,84% акцій володіє німецький державний банк розвитку KfW. За даними НБУ, на 1 липня за розміром активів банк займав 17-е місце (12,7 млрд грн) серед 88 діючих банків.

Показати ще новини
Радіо NV
X