"Дочка" Нафтогазу банкрутить російське металургійне підприємство в Україні

8 серпня 2017, 12:27
Національна акціонерна компанія Нафтогаз України просить Господарський суд Донецької області відкрити справу про банкрутство ПАТ Енергомашспецсталь (Краматорськ, Донецька область, входить до машинобудівного дивізіону російського держконцерну Росатом - Атоменергомаш)

Про це йдеться в повідомленні суду Донецької області, передають Українські новини .

Як зазначається, позов був поданий 3 серпня від імені дочірньої компанії Нафтогазу - Газ України.

Відео дня

Станом на 1 серпня Енергомашспецсталь є 4-м за рахунком найбільшим боржником за газ Нафтогазу серед промислових споживачів. Його борг становив 173,637 млн грн.

У 2016 році Енергомашспецсталь скоротила збиток у 2,1 рази, або на 1,7 млрд грн - до 1,498 млрд грн, збільшивши чистий дохід на 50,5%, або на 622,213 млн грн - до 1,854 млрд грн.


ПАТ Енергомашспецсталь - металургійне підприємство на території міста Краматорськ. Спеціалізується на випуску литих і кованих виробів індивідуального і дрібносерійного виробництва для важкого, енергетичного і транспортного машинобудування, металургійної, цементної, гірничодобувної та інших галузей промисловості.


У кінці грудня 2010 року компанія Атоменергомаш, що входить до складу компанії Атоменергопром (атомного енергопромислового комплексу, обидві - Росія), придбала понад 50% компанії EMSS Holdings Limited (Кіпр), що володіє 92,68% акцій Енергомашспецсталі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X