"Дочка" британської компанії купила в Україні один з активів Сандори

13 червня 2017, 17:00
Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив дочірньому підприємству британської компанії ED & F Man - ТОВ Юкрейніан Шугар Компанії придбати контроль над цілісним майновим комплексом ТОВ Сандора

Про це повідомила прес-служба АМКУ.

"Ми купили складський комплекс у передмісті Миколаєва для збільшення потужностей зі зберігання цукру свого цукрового заводу", - повідомив агентству Інтерфакс-Україна кантрі-менеджер ED & F Man Ігор Бучацький.

Відео дня


Компанія ED & F Man розпочала роботу в Україні у 2007 році. Їй належить Засільський цукровий завод (Миколаївська обл.) Потужністю виробництва 50 тис. тонн продукції на рік.

У березні 2017 року в Києві відкрився регіональний офіс компанії ED & F Man, який координуватиме діяльність всіх бізнес-напрямків компанії в Чорноморському регіоні.

Серед клієнтів ED & F Man в Україні - компанії Coca-Сola, Сандора, Конті, Росинка, Первомайський молочно-консервний комбінат.

Компанія ED & F Man заснована в 1783 році Джеймсом Маном у Лондоні. Є найбільшим постачальником продуктів харчування, цукру, спецій, кормів для тварин, тропічних олій, гуми, біопалива та кави через мережу офісів і агентств більш ніж в 50 країнах світу.

Сандора - один з найбільших виробників соків, соковмісних продуктів і газованих напоїв в Україні. З 2007 року ТОВ Сандора належить компанії PepsiCo в Україні.

Показати ще новини
Радіо NV
X