До кінця року кінотеатри повернуться до докоронавірусних показників, другого локдауну індустрія не витримає - топменеджер Мультиплекс

3 вересня 2021, 17:27

У найбільшій українській мережі кінотеатрів Мультиплекс прогнозують, що до кінця року кінотеатри мають повернутися до показників 2019 року. При цьому багато що залежатиме від того, як себе покаже в прокаті фільм Дюна.

Українська кінопрокатна індустрія відіграла 75% від показників 2019 року, повернеться до докоронавірусного рівня до кінця року.

Про це в коментарі НВ Бізнес заявив директор з маркетингу Мультиплекс Саша Жиляєв.

Відео дня

«Компенсація тих втрат (від локдауну -ред.)  - це звичайно досить тривала історія. Але з огляду на той репертуар, який буде в кінці цього року ... Кожні два тижні буде не просто якийсь блокбастер, а дійсно класні кіношні проєкти, частина з яких буде показуватися тільки в кінотеатрах. Це якось допоможе індустрії в цілому її розхитати і штовхнути вперед », - зазначив Жиляєв.

Також представник мережі Мультиплекс зазначив, що дуже багато чого буде залежати від того, як себе в прокаті покаже фільм Дюна, який стартує в Україні з середини вересня. За словами Жиляєва, за першу добу онлайн-продажів було куплено 2000 квитків на цей фільм.

«Ліків від повного локдауну немає, але я думаю що індустрія в такому стані, що вона не дуже може витримати вже повний локдаун», - зазначив директор з маркетингу Мультиплекс.

За прогнозами Жиляева, незважаючи на загрозу штаму Дельта, повністю закриватися на локдаун українські кінотеатри в цьому році не будуть.

Нагадаємо, що за підсумками коронавірусного 2020 року найбільша українська мережа кінотеатрів Мультиплекс отримала майже 190 млн грн чистого збитку.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X