Дніпровський меткомбінат продовжить роботу навіть після банкрутства - Тарута

13 травня 2019, 17:42

Процедура банкрутства неминуча через агресивних кредиторів, заявив співвласник підприємства

Дніпровський металургійний комбінат продовжить свою роботу після проведення процедури банкрутства. Про це заявив співвласник корпорації ІСД Сергій Тарута під час зустрічі з колективом комбінату, повідомив 5 канал.

Відео дня

За словами Тарути, незважаючи на те, що завод в даний момент працює і забезпечений сировиною, процедура банкрутства неминуча через агресивних кредиторів.

"Завод забезпечений сировиною, завод забезпечений ресурсами. Є проблема з боку кредиторів. Але вона переборна, і тому моє завдання – дати впевненість колективу, що не потрібно слухати всякі плітки і чутки. Завод працюватиме, і я абсолютно впевнений, і зроблю все можливе, щоб комбінат більше ніколи не зупинявся", – заявив Тарута.

Раніше стали відомі подробиці, які свідчать, що зупинка ДМК в 2017 році могла бути створена штучно.

Так, згідно зі схемою, озвученою в ЗМІ, Дніпровський металургійний комбінат за вказівкою генерального директора Індустріального союзу Донбасу Олег Мкртчан отримав кошти від ліванського замовника Рафіка Дау (якого, за інформацією ЗМІ пов'язують з самим Мкртчаном родинні зв'язки, – ред.) на виробництво продукції, проте після їх отримання вони були виведені на компанію з кіпрською пропискою, тим самим залишив завод без оборотних коштів, що змусило зупинити виробництво, повідомили журналісти програми "Особливий погляд" на 5 каналі.

За словами Тарути, проведення банкрутства не завадить виробничому процесу.

"Це не заважає тому, щоб завод стійко працював, приносив доходи підприємству, тим, хто на ньому працює, а сам комбінат розвивався", – заявив Тарута.

Раніше повідомлялося, що завдяки дозволу Антимонопольного комітету України Група Метінвест стане власником Дніпровського КХЗ і доменних печей Дніпровського МК корпорації ІСД.

Показати ще новини
Радіо НВ
X