Дніпропетровська і Донецька області залишилися без зв'язку Укртелекому

11 травня 2017, 11:43
Невідомі в ніч на 11 травня пошкодили магістральні канали ПАТ Укртелеком, внаслідок чого в даний час спостерігається відсутність міжміського зв'язку для абонентів Дніпра та Дніпропетровської області, а також відсутність доступу до інтернет для абонентів на підконтрольних Україні територіях Донецької області, зокрема в Маріуполі та Краматорську

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook директор з корпоративних комунікацій Укртелекому Михайло Шуранов, ведуться відновлювальні роботи.

"На місцях пошкоджень працюють чотири бригади. Частина сервісів вже відновлена. Плануємо закінчити роботи протягом декількох годин", - цитує його Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Він додав, що правоохоронці повідомлені про факт цілеспрямованого пошкодження магістральних каналів зв'язку.

"На жаль, у таких випадках дуже рідко порушують кримінальні справи, оскільки нічого не викрадено, а факт порушення телеком-інфраструктури країни, на думку правоохоронців, не цілком достатній для порушення кримінальної справи", - зазначив Шуранов.


ПАТ Укртелеком − найбільший оператор фіксованого зв'язку в Україні. Є єдиним засновником та учасником ТОВ ТриМоб − оператора мобільного зв'язку стандарту 3G/UMTS.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ Укртелеком є група СКМ.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X