Дніпроазот заявив про готовність відновити виробництво хлору після підвищення його вартості

17 липня 2018, 13:05

Великий виробник аміаку й азотних добрив підприємство Дніпроазот заявляє про готовність відновити виробництво рідкого хлору для знезараження питної води.

Про це йдеться у повідомленні підприємства.

При цьому на підприємстві заявляють, що для відновлення роботи хлорної групи цехів розглянуло необхідність підвищення цін на вироблену продукцію. Згідно з повідомленням, нова ціна на хлор відповідає середньоринковій в 2018 році з розрахунку за 1 тонну хлору.

Відео дня

Крім того, наголошується, що підприємство направило звернення до Антимонопольного комітету для отримання висновку щодо можливості зміни ціни на рідкий хлор

"З метою забезпечення належного постачання хлору для всіх водоканалів країни, недопущення обмеження прав громадян та інших споживачів в отриманні питної води, а також для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій через дефіцит хлору на ринку України, Дніпроазот готовий відновити виробництво хлору рідкого, незважаючи на економічні збитки підприємства", - зазначили на підприємстві.

Наразі обладнання з виробництва хлору знаходиться в робочому стані і готове до застосування і відновлення виробництва в будь-який момент.

Нагадаємо, що 15 червня Дніпроазот припинив свою роботу у зв'язку зі збитковістю. Підприємство було виробником і постачальником рідкого хлору й соляної кислоти, які необхідні для очищення води.

Пізніше заступник директора Європейської Бізнес Асоціації Світлана Михайловська розповідала, що Carlsberg Ukraine, Coca-Cola Ukraine і PepsiCo зупиняють виробництво в Україні у зв'язку з припиненням роботи заводу Дніпроазот.

При цьому, Carlsberg Ukraine також повідомили, що компанія не закриває завод з виробництва пива в Україні через дефіцит хлору, а чекає на допомогу від уряду для вирішення цієї проблеми.

Також компанії Coca-Cola і PepsiCo заявили, що не будуть припиняти виробництво в Україні через зупинку роботи підприємства Дніпроазот, що виробляє хлор для очищення води.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X