Дніпроазот готовий відновити виробництво хлору для очищення води

19 липня 2018, 09:21

Великий виробник аміаку й азотних добрив підприємство Дніпроазот готується до запуску виробництва хлору.

Про це повідомила віце-президент Асоціації водоканалів України Ольга Бабій в ефірі каналу 112 Україна, передає агентство Інтерфакс-Україна.

"Поки станом на вечір вони не працюють. Вони нам задекларували, що готуються до запуску, але їх не так швидко запустити. Їм, щоб вийти на обсяг виробництва, потрібно три доби, це досить складне виробництво", - сказала Бабій.

Відео дня

Підприємство Дніпроазот - єдиний постачальник хлору для очищення води в Україні.

Нагадаємо, що 15 червня Дніпроазот припинив свою роботу у зв'язку зі збитковістю. Підприємство було виробником і постачальником рідкого хлору й соляної кислоти, які необхідні для очищення води.

Пізніше заступник директора Європейської Бізнес Асоціації Світлана Михайловська розповідала, що Carlsberg Ukraine, Coca-Cola Ukraine і PepsiCo зупиняють виробництво в Україні у зв'язку з припиненням роботи заводу Дніпроазот.

При цьому Carlsberg Ukraine також повідомили, що компанія не закриває завод з виробництва пива в Україні через дефіцит хлору, а чекає на допомогу від уряду для вирішення цієї проблеми.

Також компанії Coca-Cola і PepsiCo заявили, що не будуть припиняти виробництво в Україні через зупинку роботи підприємства Дніпроазот, що виробляє хлор для очищення води.

Згодом Дніпроазот погодився відновити виробництво хлору, але при умові підвищення цін на вироблену продукцію. Однак, Антимонопольний комітет України заявив, що підприємство може бути оштрафовано за відмову продавати хлор, необхідний для знезараження питної води.

Показати ще новини
Радіо NV
X