Для ввезення автомобіля з США потрібна заміна фар – Мінінфраструктури

7 листопада 2016, 18:33
Ввезення автомобілів з США для подальшого використання їх на території України вимагатиме заміни фар і обов'язкової наявності протитуманних фар

До такого рішення прийшли учасники засідання робочої групи щодо вирішення проблемних питань сертифікації колісних транспортних засобів, які відбуваються або вироблені в США, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

В ході засідання після тривалої дискусії було досягнуто консенсусу щодо спрощення процесу оцінки колісних транспортних засобів, які вироблені або походять з США.

"Згідно з альтернативними директивами Європейського Союзу, ми можемо не вимагати заміни лобового скла і ременів безпеки, однак заміна передніх освітлювальних приладів, повторювачів поворотів і наявність протитуманної фари повинні бути обов'язковими для автомобілів американського виробництва", - повідомив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк.

Відзначається, що напрацьоване рішення буде передано уповноваженому органу - ДП Державтотрансндіпроект - для розробки проекту технічного висновку щодо застосування об'єктивних доказів відповідності ременів безпеки, безпеки скла та скломатеріалів транспортного засобу, що постачаються з країн, що не є договірними сторонами Женевської угоди 1958 року та державами-членами ЄС відповідно.

Проект технічного рішення, наданий Державтотрансндіпроектом, буде розглянутий і прийнятий членами спеціальної робочої групи вже на наступному засіданні робочої групи по удосконаленню процесу оцінки відповідності колісних вищевказаний транспортних засобів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X