Дизельгейт зачепив нового автовиробника

19 травня 2016, 17:25
Японська компанія Suzuki Motors зізналася в тому, що передавала японській владі неточні дані про рівень витрат палива своїх моделей

Про це повідомляє Autoconsulting.

Згідно з внутрішнім розслідуванням виробника, у 2010 році методика вимірювальних тестів не відповідала державним вимогам.

Suzuki випробувала машини в аеродинамічній трубі і спеціальних стендах, а не тестувала в реальних умовах, як того вимагає японське міністерство транспорту.

Відео дня

У компанії заявили, що використовували іншу методику через особливості розташування головного випробувального полігону. Він знаходиться на вершині пагорба неподалік від морського узбережжя. У цьому місці часто змінюється погода і дме сильний вітер, що ускладнює процес випробувань.

Неточні дані стосувались 16 моделей, включаючи Alto, Ignis, SX4, Jimny і Swift. Всього продали близько 2,1 млн автомобілів з невірною документацією.

У компанії заявили, що після розслідування вони почали проводити випробування по держстандартам. Автовиробник порівнював результати тестування за різними методиками і визначив, що суттєвих розбіжностей немає.

Нагадаємо, раніше найбільший в світі виробник автомобілів Volkswagen був викритий у фальсифікації результатів вимірів вихлопів своїх дизельних автомобілів в США.

Показати ще новини
Радіо НВ
X