Директора українського морпорту звільнили через неефективність

4 серпня 2017, 16:46
Директора держпідприємства Морський торговельний порт Чорноморськ Сергія Крижанівського звільнили із займаної посади через неефективне управління портом

Про це повідомив повідомив віце-мер міста Чорноморськ і колишній директор Морського торгового порту Південний, а також Іллічівського торгового порту Юрій Крук на своїй Facebook-сторінці.

Відео дня

"Уряд України і Міністерство Інфраструктури зробило кращий подарунок колективу Чорноморського порту напередодні 59-ї річниці з дня заснування порту! Крижановський з ганьбою звільнений з займаної посади. Банда вороваек і псевдореформаторів, яка грабувала порт півтора року йде в минуле як чорна сторінка в історії порту ", - пише він.

Крім того, він оприлюднив фото відповідного наказу Міністерства інфраструктури України, та інформацію про фінансово-економічних показниках роботи порту, що свідчить про значне падіння обсягів вантажопереробки, фінансових показників підприємства.

"З 4 серпня виконуючим обов'язки директора порту призначений Єременко Анатолій Васильович, найближчим часом буде призначений новий менеджмент містоутворюючого підприємства міста і галузі", - додав Крук.

Показати ще новини
Радіо NV
X