Димінський виставив на продаж половину футбольного клубу за 1 грн

31 жовтня 2017, 09:14
Керівництво футбольного клубу Карпати заявляє про готовність продати 50% акцій клубу за 1 грн за умови надання покупцями офіційних фінансових гарантій для його функціонування

Про це повідомляє прес-служба клубу.

"З огляду на неодноразові звернення від фанатів, керівництво футбольного клубу Карпати готове продати 50% акцій клубу за символічну суму - 1 грн... Єдина умова полягає в тому, що потенційний покупець повинен надати офіційні фінансові гарантії для повноцінного функціонування клубу на відповідному рівні", - йдеться у повідомленні.

Відео дня

Згідно з даними реєстру юридичних та фізичних осіб, офіційно засновниками Клубу професійного футболу Карпати є дві компанії з Британських Віргінських островів, одна з яких заснована громадянином Кіпру, а друга - Петром Димінським і ще одним громадянином Кіпру.

Також Димінським є одним із співвласників групи компаній Континіум (мережа заправок WOG, молочна компанія Галичина, виробник сирів КОМО, Клуб сиру та ін.) і телеканалу ZIK.

Відзначимо, що в свіжому рейтингу 100 найбагатших українців за версією журналу Новое Время Димінський знаходиться на 50-му місці, маючи активи на $100 млн. Причому в порівнянні з 2016 роком його статки зросли на 342% (з позначкою, що різке зростання обумовлений більш точної оцінкою активів).

Показати ще новини
Радіо NV
X